این مساله مهمی است که بتوانید در تمام سایت های روی یک سرور امکان directory browsing یا نمایش محتویات یک فولدر را غیر فعال نمایید و به دیگران اجازه ندهید محتویات یک فولدر را مشاهده نمایند. 

 

اگر از سرورهای لینوکس استفاده میکنید و پنل cPanel  و WHM در اختیار دارید، ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که ایمیل‌هایی که برایتان ارسال میشود را دریافت نکنید. شخص فرستنده بعد از یک روز یک پیام خطا دریافت میکند با این مضمون:

THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.

YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE.

Delivery to the following recipient has been delayed:

     ceo@a......ir

Message will be retried for 2 more day(s)

Technical details of temporary failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain ....ir by ........ir.[IP].

The error that the other server returned was:
451 Temporary local problem - please try later

اگر با نرم افزارهای FTP مثل CuteFTP یا Filezilla کار کرده باشید حتما تجربه کرده‌اید که فایل‌ها هنگام آپلود یا دانلود از سرور FTP خراب شود. در این مطلب به بررسی این مشکل و راه حل آن می پردازیم.

هنگامی که کاربران خانگی و اداری شبکه، می‌خواهند تجهیزات شبکۀ بی‌سیم (WLAN) خریداری کنند، با گزینه‌های متعددی روبرو می‌شوند. محصولاتی که از تکنولوژی Wi-Fi بهره می‌برند، از استانداردهای 802.11a، 802.11b، 802.11g و یا 802.11n برخوردارند. علاوه بر این، بلوتوث (Bluetooth) و تعداد دیگری از تکنولوژی‌های غیر Wi-Fi نیز وجود دارند که هرکدام برای کاربردهای خاص شبکه طراحی شده‌اند.

این مقاله، به تشریح Wi-Fi و تکنولوژی‌های مرتبط با آن می‌پردازد و با مقایسه و توضیح تفاوت‌های آنها، به شما کمک می‌کند که تصمیم بهتری برای ادوات شبکۀ خود اتخاذ نمایید.