2. نگاه کلی به موضوع و قابلیت حل مساله

منظور از این مهارت، قابلیت نگاه کردن به مشکل از چندین زاویه مختلف در یک زمان است. در این صورت شما می‌توانید راه حلی پیدا کنید که بین تمامی اولویت ها، هدف ها و فاکتورهای ریسک موازنه برقرار می‌کند (در واقع همان راه حل بهینه)

افرادی که به تازگی کار را با Mysql شروع کرده‌اند، هنگام تعریف ساختار جداول در Mysql کمی دچار سردرگمی می‌شوند. یکی از مواردی که معمولا باعث این نوع سردرگمی می‌شود، انتخاب موتور ذخیره سازی جدول یا Storage Engine است.

در این مقاله، به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

  • موتور ذخیره سازی جدول چیست و چه وظیفه‌ای برعهده دارد؟
  • نقاط قوت و ضعف هر کدام چیست؟
  • چگونه تصمیم بگیریم که کدام موتور ذخیره سازی را برای جداول انتخاب کنیم؟

در این سری مقالات سعی بر این است تا 10 مورد از مهمترین مهارتهایی که یک طراح سایت باید داشته باشد تا بتواند وب‌سایت هایی مطلوب ایجاد کند را مورد بررسی قرار دهیم.

1. مهارت نویسندگی و ویراستاری

بدیهی است که مهمترین مهارت برای یک طراح سایت توانایی استفاده موثر از کلمات است. یک طراح وب واقعا مسلط، تبحر بیشتری در زمینه نویسندگی و ویرایش متون دارد نسبت به طراحی تصاویر در نرم‌افزارهای گرافیکی. اگر شما بتوانید تعدادی از صفحات وب را به شکل یک مکالمه درآورید که با برقراری ارتباط با مخاطب مفهوم مورد انتظار شما را به خوبی منتقل نماید، و بازدیدکننده را به انجام کاری که شما میخواهید ترغیب کند، سایت شما بسیار موفق است، حتی اگر از نظر گرافیکی ساده باشد.