10 مهارت مهم برای طراحان وب‌سایت (قسمت هفتم)

7. گرافیک خلاقانه و خاص

این مهارت در رتبه‌های پایین قرار گرفته است زیرا ما معتقدیم شما می‌توانید وب سایت های موثر و کارایی حتی بدون گرافیک‌های خیلی خاص و خلاقانه تولید نمایید (البته نه همیشه). رسیدن به بعضی از اهداف منوط به داشتن یک سایت منظم، با کیفیت و ساده است. البته این موضوع در مورد اکثر سایت‌ها صدق نمی‌کند.

سایت‌های نازیبای زیادی هستند که به خوبی به هدف خود رسیده‌اند.

و همچنین سایت‌های زیادی هستند که خیلی ساده و بدون گرافیک خاص طراحی شده اند ولی روزانه پاسخگوی نیازهای تعداد بسیار زیادی از کاربران هستند. مانند Google، ebay، Wikipedia و ...

مطمئنا شما به عنوان طراح سایت در اغلب موارد مشتریانی دارید که از شما توقع طراحی سایت با گرافیک خیلی خاص و خلاقانه دارند. بنابر این شما باید قادر باشید در صورت نیاز سایت با گرافیک خاص طراحی نمایید. با اینکه در حالت کلی این موضوع یک ضرورت نیست. ضمنا در شرایطی که شما دید مناسبی نسبت به پروژه داشته باشید می‌توانید از یک گرافیست بخواهید که یک قالب خاص برای شما طراحی نماید. در حالی که برای بقیه مهارت‌ها انجام بخشی از کار توسط دیگران میسر نیست.

یک طراح سایت باید قادر باشد به این موضوع فکر کند که اگر تمام مهارت‌های کار با فتوشاپ را در یک اتفاق از دست داد، باز هم بتواند سایت‌های بزرگی بسازد که کسب و کار اشخاص را متحول نماید.

برچسب‌ها:

منابع

لینک دائمی به این مطلب:


نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.